X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

NOD 32تنها مرجع دانلود : یوزرنیم- پسورد

جدیدترین یادداشت‌ها لیست کامل عناوین یادداشت‌ها

آپدیت Update … [لایسنس ] یوزرنیم- پسورد ESET Smart Security _ESET NOD32 Antivirus serials

eset internet security 2018 (11, 10, 9) nod32 keys ..scroll down for premium key BC64-XX9N-TCEN-9E6A-KFVX...

آپدیت Update … [لایسنس ] یوزرنیم- پسورد ESET Smart Security _ESET NOD32 Antivirus serials

New License 2018 Username: EAV-0206982935 Password: t6vf7p4cvk License Key: C947-X8H6-ENM7-9K47-WP2R Expiration:...
لوگو
مشخصات شما
جستجو
بایگانی
روزانه‌ها
felesh قالب حرفه ای negash
felesh WebGozar.com :: سرویس دهنده ابزار وب
felesh ترجمه آنلاین قالب وبلاگ
felesh دانلود بازی
felesh دانلود رایگان
felesh ITWAY
جدیدترین اخبار آی تی-علم -فناوری

آرشیو لینک‌های روزانه
خانه Rss تماس با ما آرشیو نسخه موبایل طراح قالب


ads

آموزش تصویری نصب، فعالسازی و آپدیت Nod32.V6


۱- بروی فایل setup کلیک کنید تا باز بشه که صفحه ی زیر ظاهر میشه که بروی دکمه Next کلیک کرده تا به مرحله بعد بره.

1

۲- تو این مرحله اگه میخواهید جدیدترین ورژن نود ۳۲ رو دانلود کنید گزینه Download and install new version را تیک بزنید من چون میخواهم آموزش نود ۳۲ ورژن ۶ رو ادامه بدم بنابراین تیک رو برمیدارم حالا بروی Next کلیک کنید تا وارد مرحله بعد بشید.

2

۳-  در این قسمت باید گزینه قبولی قوانین نود ۳۲ یعنی گزینه I accept the terms in the License Agreement را تیک بزنید. سپس بر روی Next کلیک کنید تا وارد مرحله بعد بشید.

3۴- در این قسمت شما با تیک زدن گزینه Custom میتونید بعضی تنظیمات اضافی را تغییر ونصب کنید اما با تیک زدن گزینه Typical تمام تنظیمات به طور پیشفرض تنظیم و نصب می شود که من گزینه Typical را تیک میزنم سپس بر روی Next کلیک کنید تا وارد مرحله بعد بشید.

4۵- در این قسمت پیشنهاد می شود گزینه  I agree to participate in Eset Live Grid (Recommended ) انتخاب نمایید ، تا با استفاده از تکنولوژی ابری ، از حداکثر امنیت بهره مند شوید . سپس بروی Next کلیک کنید تا به نصب ادامه بدهیم.

5

۶- در این قسمت با انتخاب گزینه Enable detection of potentially unwanter applications باعث میشه که برنامه های که مشکل امنیتی ایجاد نمی کنند را کنترل کنند تا مزاحمت کمتری برای شما ایجاد شود. سپس بر روی Next کلیک کنید تا به ادامه نصب بریم.

6

۷- بر روی دکمه Install کلیک کنید تا آنتی ویروس نصب شود.

7

۸- در پایان نصب بر روی دکمه Finish کلیک کنید.

9

۹- بعد از نصب آنتی ویروس خود به خود اجرا می شود که ابتدا صفحه زیر را میاره که شما بر روی Activate Later کلیک کنید.

10

۱۰- حالا چون این نسخه آزمایشی هست  برای فعالسازی باید  آنتی ویروس را به صورت زیر برای مدت یک ساعت غیر فعال کرده تا فایل فعالسازی بتواند کار خود را انجام دهد.  طبق تصاویر آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید. ابتدا بروی آیکون آنتی ویروس قسمت تاسک بار قسمت پایین سمت راست کلیک راست کنید سپس گزینه Temporarily disable protection را انتخاب کرده سپس بر روی yes کلیک کنید و یک ساعت را انتخاب کنید روی Ok کلیک کنید حالا پیغام غیر فعال شدن آنتی ویروس ظاهر میشه حالا میریم مرحله بعد.

11

12

13

14

۱۱- در این قسمت باید تنظیمات زیر را بر روی آنتی ویروس اعمال کرده تا در ادامه بتوانیم نحوه فعالسازی رو توضیح دهم. قسمت Setup رفته بروی گزینه Enter advanced Setup کلیک کنید تا وارد تنظیمات بشیم.

16

۱۲- قسمت تنظیمات روی Computer کلیک کرده تا منو های زیری آن باز شده سپس گزینه HIPS کلیک رده و تیکه گزینه Enable Self-defense را برداشته و روی دکمه Ok کلیک می کنیم.17

۱۳- حالا فایل فعالسازی زیر را دانلود کرده و سپس از حالت فشرده خارج و بروی آن کلیک راست میکنیم بعد از باز شدن تنظیمات زیر را اعمال می کنیم

برنامه box-mara-fix v1.7 | سایت برنامه | حجم برنامه: ۱/۶۸۱ mb| رمز:nsane | دانلود برنامه

15

گزینه Enable Self-Defense after using fix (Immediate reboot required) را تیک زده سپس بروی Fix it کلیک میکنیم حالا منتظر می مانیم که برنامه خود به خود آنتی ویروس را آپ دیت کند.

نکته: در این مرحله نباید کامپیوتر را ریستارت کنید بعد از آپدیت خود برنامه باید کامپیوتر را ریستارت کند.

18

۱۴- در این مرحله برنامه خودش آنتی ویروس شما را آپدیت کرده  که در هنگام آپدیت نباید سیستم را ریستارت کنید که در آخر پیغام برنامه مبنی بر ریستارت سیستم ظاهر می شود که بعد از پر شدن بارگذاری سیستم را ریستارت میک کند که  بعد از ریستارت به مرحله بعدی و آخری میرویم.

19

پیغام برنامه مبینی بر ریستارت کردن سیستم20

۱۵- بعد از ریستارت شدن سیستم آنتی ویروز را باز کنید سپس بر روی Update the virus signature database again کلیک کنید تا دوباره آپدیت جدید را گرفته که بعد از آپدیت آنتی ویروس فعال می شود. ممکن است در این مرحله چندین بار برای آپدیت ارور بدهد اما ناامید نشید درست میشود.

21

22

فعال شدن آنتی ویروس بعد از آپدیت شدن.

علت تغییر رنگ آیکون نود ۳۲ و توضیح  درباره آن

sabz   وقتی آیکون سمت راست نود ۳۲ به حالت سبز هست یعنی آنتی ویروس و تمام امکانات آن فعال است و از سیستم شما به خوبی در برابر ویروس ها و بد افزارها محافظت می کند.

zardاین رنگ نشانه این هست که آنتی ویروس شما فعال هست اما قسمتی از آنتی ویروس غیر فعال هست مثلا Email Client Protection یا Web Access Protection غیر فعال هستند. که با باز کردن آنتی ویروس و کلیک بر روی فعال سازی این قسمت ها به رنگ سبز در می آید.

ghermezاین نشانه این هست که آنتی ویروس شما غیر فعال است یا امنیت سیستم شما را تضین نمی کند. که باید برنامه رو باز کنید و آنرا فعال کنید و مشکلات آنرا برطرف کنید. برای آنتی ویروس هایی که خریداری شده اند باید قسمت یوزر و پسورد را چک کنند و آنرا به روز رسانی کرده تا به رنگ سبز در بیاد.
دوشنبه 23 تیر 1393 ساعت 23:53 | نویسنده: admin | چاپ مطلب